Jūsu grozs ir tukšs
Kopā
€0.00
Nopirkt
0
+37167240831
+37167240831
0

Grikumaja.lv piegādes noteikumi

Piegāde

Bez maksas - preci izņemt veikalā jebkurā darba laikā. Veikals Baznīcas 14, Rīgā/ieeja no Lāčplēša ielas
Kurjers  - piegāde līdz durvīm. Cenas veidojas atkarībā no preces smaguma un attāluma, sākot no EUR 3.50.
Pakomāts OMNIVA -viens no visātrākajiem pirkuma saņemšanas veidiem Rīgā un Latvijas lielākajās pilsētās. Pakomāti ir brīvi pieejami 24h diennaktī.
Latvijas pasts vai ekspress pasts- sūtīšana ārpus Latvijas, ar sūtījumu tarifiem variet iepazīties šeit: https://www.pasts.lv/lv/kategorija/pakalpojumu_kalkulators/. Par preču piegādi ārpus Latvijas sazinieties ar mums e-pastā. Šeit katru pasūtījumu noformēsim un rēķinu izsūtīsim individuāli. Piegādes laiks ārpus Latvijas 7-14 darba dienas.

Pēc pasūtījuma noformēšanas mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu preču piegādes laiku un adresi.
Piegāde tiek veikta 3 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas brīža vai no maksājuma saņemšanas brīža bankas kontā. Piegāde ir paredzēta uz Jūsu norādīto adresi.

Piegādes izmaksas:

Lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma piegādes izmaksas, ievietojiet virtuālajā grozā visas preces un dodieties uz "Grozu". Izvēlieties piegādes veidu un vietu, un sistēma norādīs precīzas Jūsu pasūtījuma piegādes izmaksas.

Atteikšanās no pasūtījuma:

No pasūtījuma Jūs varat atteikties jebkurā tā stadijā, arī 30 dienu laikā pēc preces saņemšanas - to paredz distances tirdzniecību regulējošas likuma normas.

Naudas atmaksa:

Ja kādu augšminēto iemeslu dēļ Jums jāsaņem atpakaļ par preci samaksātā nauda, tā tiek pārskaitīta uz to kontu, no kura tā ieskaitīta. Ja Jūs vēlaties naudu saņemt citā kontā, tas jānorāda atsevišķi.